Logo SP 1 w Słupnie

News

News zdjęcie id 173

Warsztaty artystyczne

15.12.2017

Od października odbywają się w naszej szkole dodatkowe zajęcia, na których uczniowie budzą swoje artystyczne talenty. Uczestnicy Warsztatów artystycznych, bo o nich mowa bardzo aktywnie biorą udział w zajęciach.

 Pierwsze efekty ich działalności mogliśmy podziwiać na wystawie pt. "Jesień" podczas przedstawienia z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, później na korytarzu szkoły.

      Kolejnym ważnym przedsięwzięciem jakim zajęli się warsztatowcy było stworzenie dekoracji na Kiermasz Świąteczny organizowany przez  panią sołtys Słupna. Przez kilka tygodni uczniowie głównie klas siódmych, drugich, trzecich gimnazjum (zarówno uczennice jak i uczniowie) z zapałem oraz ogromnym poświęceniem tworzyli przepiękne choinki, wieńce i wianki adwentowe, kompozycje  świąteczne, szyszki, stroiczki, szopki... efekt przerósł oczekiwania! Całość wykonanych prac została zaprezentowana w szkole na wystawie pt. "Boże Narodzenia". Dekoracje podobały się zarówno społeczności uczniowskiej, nauczycielom, pracownikom jak i rodzicom.

3 grudnia na Jarmarku Świątecznego w Słupnie delegacja Warsztatów artystycznych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupnie pod opieką p. Anny Koziatek rozprowadzała swoje dzieła... Podczas czterogodzinnej imprezy została zebrana kwota ok. 1.350 zł, sprzedane zostało prawie wszystko ;) W następnych dniach uczestnicy warsztatów stworzyli jeszcze kilka prac... Te zaś były rozprowadzane podczas spotkania z rodzicami 8 grudnia. Łączna kwota zebrana na jarmarku oraz podczas spotkania z rodzicami zostanie przekazana na cel charytatywny- dla sześcioletniej Justynki- mieszkanki Słupna, która zmaga się z chorobą oka.
Z tego miejsca pragnę baaardzo podziękować Młodzieży naszej szkoły uczestniczącej w warsztatach. Jestem w Was bardzo dumna, gdyby nie Wy to wszystko nie miało by sensu. Do miłego zobaczenia na kolejnej edycji... tym razem wielkanocnej.

Michalina Olszewska

Dyrektor zaprasza

Renata Majewska

   Szkoła Podstawowa nr 1

im. Marii Konopnickiej w Słupnie

Aleja Jana Pawła II 14

05-250 Radzymin

tel. +48 22 786 50 10

sp1slupno@radzymin.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.