Logo SP 1 w Słupnie

2018/2019

 


Dyskoterka karnawałowa

          4 marca w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16:30. Zabawa prowadzona była profesjonalnie przez uczniów  z klas IIIb i IIIc Gimnazjum. Wszystkie dzieci  świetnie się bawiły. O godzinie 18:30 uczniowie napełnieni pozytywną energią udali się do domów. Organizatorem całej imprezy był Samorząd Uczniowski.

Katarzyna Jabłońska


           Walentynki

          14  lutego obchodziliśmy „Walentynki” . Z tej okazji, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczennice z VIII b  przygotowały i pięknie ozdobiły skrzynkę walentynkową.    Uczniowie  naszej szkoły przez cały dzień mogli  wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Wszystkie  kartki zostały doręczone do adresatów. Funkcje walentynkowego listonosza pełnił Bartosz Ordyniak z klasy III c Gim.  Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nasi nauczyciele .

Katarzyna Jabłońska


Mikołajki

        Nasz Samorząd Uczniowski ma niezłe znajomości. 5 grudnia w naszej szkole pojawił się Św. Mikołaj(Ten prawdziwy!!!).  Został on zaproszony  przez  uczniów z Samorządu Uczniowskiego i opiekunów  Katarzynę Jabłońską i Urszulę Szragę. Mikołaj odwiedził  naszych uczniów i obdarował ich magicznymi cukierkami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach uczniów. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom szkoły  zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok. 

Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami K. Jabłońską i U. Szragą


Dyskoteka i Andrzejki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski

         29 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna dla uczniów klas IV-VIII i gimnazjum. Za zorganizowanie imprezy odpowiedzialni byli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego. 

      Dodatkowo podczas zabawy uczniowie zorganizowali  wróżby andrzejkowe. Każdy uczeń mógł poznać swoją przyszłość. Impreza bardzo się udała i mamy nadzieję, że kolejne dyskoteki będą co najmniej równie udane. Fotki z imprezy znajdziecie w galerii.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami K. Jabłońską i U. Szragą      


WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNE

      Pod koniec września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Były one jak co roku poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. W głosowaniu brali udział uczniowie oraz nauczyciele.  Najwięcej  głosów zdobyła Paulina Wiśniewska z klasy VIII b i tym samym została ona Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą został Bartosz Ordyniak z klasy III c Gim.

Serdecznie gratulujemy Paulinie i Bartkowi oraz życzymy powodzenia.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Dyrektor zaprasza

Renata Majewska

   Szkoła Podstawowa nr 1

im. Marii Konopnickiej w Słupnie

Aleja Jana Pawła II 14

05-250 Radzymin

tel. +48 22 786 50 10

sp1slupno@radzymin.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.