Logo SP 1 w Słupnie

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 1842
W sumie: 13174

Nasi Nauczyciele

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Baranowska Edyta

historia, wiedza o społeczeństwie

2. 

Bednarczyk Katarzyna

matematyka, fizyka

3.

Bielec Elżbieta

dyrektor szkoły, historia

4.

Borkowska Elżbieta

biologia, przyroda

5.

Borkowska Martyna

psycholog szkolny

6.

Fabisiak Mirosław

wychowanie fizyczne

7.

Brzózka Ewa

edukacja wczesnoszkolna

8.

Dąbrowska-Krawcewicz Wanda

technika, zajęcia techniczne

9.

Dudzińska Bogumiła

bibliotekarz, wychowawca świetlicy

10.

Durajewska Magdalena

nauczyciel wspomagający, 

doradca zawodowy,

zajęcia rewalidacyjne

11.

Getka Marzanna

oddział przedszkolny, muzyka

12.

ks. Gołębiewski Piotr

religia

13.

Hańczyk Ewa

pedagog szkolny,

wychowanie do życia w rodzinie

14.

Jabłońska Katarzyna

bibliotekarz, język angielski

15.

Jaroszewska Michalina

edukacja wczesnoszkolna, matematyka

16.

Kaliszuk Katarzyna

język hiszpański

17.

Kapica Paulina

psycholog szkolny,

zajęcia rewalidacyjne

18.

Kobylińska Marzena

fizyka, technika, zajęcia techniczne

19.

Kowalczyk Alina

język polski

20.

Koziatek Anna

nauczyciel wspomagający,

zajęcia rewalidacyjne

21.

Kozon Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

22.

Kruk Monika

oddział przedszkolny

23.

Kuś Patrycja

wychowanie fizyczne,

edukacja dla bezpieczeństwa

24.

Kuźma Beata

edukacja wczesnoszkolna,

zajęcia rewalidacyjne

25.

Lużyńska-Tąkiel Elżbieta

język polski

26.

Makarewicz Marta

matematyka

27.

Martyn Urszula

nauczyciel wspomagający,

zajęcia rewalidacyjne

28.

Matera Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

29.

Milewski Wojciech

geografia, informatyka

30.

Moczkowska Magdalena

nauczyciel wspomagający,

zajęcia rewalidacyjne

31.

Moczulska Barbara

religia

32.

Niedźwiedzka Elżbieta

język angielski

33.

Olszewska Michalina

język niemiecki, muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

34.

Pamrowska Barbara

język polski

35.

Pietrzak Edyta

pedagog szkolny, logopeda

36.

Popławska Aneta

logopeda, etyka

37.

Powierża Ewa

wychowanie fizyczne,

wychowawca świetlicy

38.

Rosz Joanna

język polski

39.

Rudzińska Wanda

wychowawca świetlicy

40.

Rytel-Baniak Ilona

język francuski

41.

Sawicka Agnieszka

bibliotekarz, zajęcia komputerowe, informatyka

42.

Słomińska Alina

matematyka

43.

Szraga Urszula

język angielski

44.

Szydłowska Renata

edukacja wczesnoszkolna

45.

Tomczyk Hanna

wychowawca świetlicy

46.

Wacławek Małgorzata

chemia, wychowawca świetlicy

47.

Wielemborek Monika

terapeuta pedagogiczny,

zajęcia rewalidacyjne

48.

Wycech Anna

nauczyciel wspomagający,

zajęcia rewalidacyjne

49.

Wyszyńska Elżbieta

chemia

50.

Zadrożna Magdalena

terapeuta pedagogiczny

51.

Ziomek Dorota

język polski

52.

Żmijewski Marcin

wychowanie fizyczne

Dyrektor zaprasza

Elżbieta Bielec 

   Szkoła Podstawowa nr 1

im. Marii Konopnickiej w Słupnie

Aleja Jana Pawła II 14

05-250 Radzymin

tel. +48 22 786 50 10

gslupno@wp.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.